Witamy na stronie willi Wisełka Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą noclegową w Wiśle. Oferujemy 60 miejsc noclegowych, w pokojach w willi, pawilonie oraz kampingach. Oferujemy wyżywienie dla naszych gości. Dysponujemy dużym ogrodem,a także kilkoma atrakcjami dla dzieci.

Nasza willa usytuowana jest w dolinie Czarnej Wisełki, blisko Zameczku Prezydenta, w pobliżu lasu i rzeki. Jest idealnie umiejscowiona pod względem turystyki pieszej jak i rowerowej. Przy budynku zaczyna się czarny szlak na Baranią Górę, scieżka ekologiczna na trasie spacerowej doliny Czarnej Wisełki, trasy piesze na Stecówkę, Kubalonkę, Stożek, Czantorię. W bezpośredniej odłegłości od willi znajduje się malownicza zapora wodna w Czarnym.

Do dyspozycji gości pokoje w Willi - dwu, trzy i cztero osobowe pokoje z łazienkami, balkonami oraz telewizją. W tym roku udostępniliśmy w pawilonie 4 nowe pokoje z aneksami kuchennymi, telewizją, łazienką oraz z osobnymi wyjściami bezpośrednio na ogród. Więcej informacji w zakladce "WARUNKI"
Zapraszamy do korzystania z naszej kuchni domowej oraz baru który znajduje się na parterze budynku. Posiadamy miejsce na ognisko i duży zadaszony grill, miejsce zabaw dla dzieci, stół pingpongowy i piłkarzyki

all rights reserved . webmaster: lprocner@op.pl